آوای وحش

 • امتیاز این کتاب در امتیاز کتاب آوای وحش در گودریدز : 0
نوع کالا: کودک و نوجوان
پدید‌آورنده: جک لندن
مترجم: پروین ادیب
موضوع: داستان نوجوان
ناشر: کتاب پارسه
بازه سنی: ۱۳ سال به بالا
قطع: جیبی
نوع جلد: زرکوب
سال انتشار: 1397
نوبت چاپ: 3
وزن: 306 گرم
تعداد صفحات: 236
قیمت: 30,000 تومان
شابک: 9786002532237
 • وضعیت: موجود
پیوند کوتاه:
 • درباره‌ی کتاب
 • این رمان، معروف‌ترین رمان جک لندن نویسنده آمریکایی است این کتاب در سال 1903 منتشر شد در توضیحات پشت جلد آمده است: «آوای وحشی که حاصل بسیاری تجربه‌های نویسنده‌اش در قطب شما بود، بعدها به هفتاد زبان ترجمه شد و میلیون‌ها نسخه از آن در سراسر جهان به فروش رسید» جک لندن اولین نویسنده موفق طبقه کارگر ایالات‌متحده آمریکاست شیوه نگارش او شیرین، روان و دلپسند است

  آوای وحش» داستان سگی به نام باک است که در سرزمین‌های سردسیر شمالی زندگی می کند. جک لندن، نویسنده امریکایی، خود بارها به مناطق پربرف شمالی سفر کرده است. او از تجربه سفرهای پرخطرش داستان‌هایی نوشت که به زبان‌های مختلف ترجمه شد و نام او شخصیت‌های آثارش را جاودانه کرد.
  رمان‌های بزرگ، آثاری هستند که طی سال‌ها و دهه‌ها زنده مانده و خوانده شده‌اند. آنها عمدتا به مضامین انسانی و همه‌شمول پرداخته‌ و یا از دنیاهای خیال‌انگیزی نوشته‌اند که هر خواننده‌ای را مفتون و مسحور خود می‌کند. بودن این آثار بزرگ در هر کتابخانه عمومی ضروری است و کسانی که کتابخوان به حساب می‌آیند، دست‌کم با نام و نویسنده این کتاب‌ها به خوبی آشنایند.
  بنگاه ترجمه و نشر کتاب پارسه، رمان‌هایی را که در سراسر جهان ترجمه و بارها منتشر شده، در قالب مجموعه «رمان‌های بزرگ جهان» با زبانی ساده برای نوجوانان به چاپ رسانده است. این رمان‌ها با داستان‌های سرراست و پرکششی که دارند، نوجوان‌ها را را با آثار ادبی بزرگ جهان آشنا می‌کند.

 • برچسب‌ها

نظرات کاربران

  تا‌کنون دیدگاهی برای این کالا ثبت نشده است، شما اولین نفر باشید...

   کتاب‌های دیگر این پدید‌آورنده

   این کتاب‌ها هم برای شما جذاب خواهند بود


   با عضویت در خبرنامه کاواک از اخبار وبگاه و پیشنهادهای ویژه مطلع شوید.