کتاب صوتی ارتفاع

نوع کالا: کتاب صوتی
موضوع: رمان
پدیدآورنده: استیون کینگ
قیمت: 12,000 تومان
شماره‌ی مجوز: 9786052112345
 • وضعیت: موجود
پیوند کوتاه:
 • درباره‌ی محصول
 • اسکات لباس پوشید و آن‌ها به اطاق نشیمن برگشتند. دکتر باب برای هر دوشان یک گیلاس کوچک نوشیدنی وودفورد ریخت، با اینکه هنوز ساعت ده صبح بود، اسکات نوشیدنی را رد نکرد. با یک قلپ آن را سر کشید، و نوشیدنی گرمای خوبی درون معده‌اش ایجاد کرد. اِلایس با ظرافت نوشیدنی‌اش را مزه‌مزه کرد، انگاری که کیفیت نوشیدنی را امتحان می‌کرد، بعد بقیه‌اش را سر کشید. او همزمان که لیوان خالی را روی میز می‌گذاشت گفت: «میدونی این غیرممکنه»
  اسکات سر جنباند. «این هم یه دلیلِ دیگه‌ست که نخواستم با دکتر آدامز حرف بزنم.»
  اِلایس گفت: «چون به عنوان یه سابقه تو سیستم ثبت می‌شد. و بله اون تو رو وادار به انجام آزمایشات می‌کرد تا ببینه چی به سرت اومده.»
  گرچه اسکات این را به زبان نیاورد، اما با خودش فکر کرد کلمه‌ وادار کردن خیلی ملایم بود. چیزی که در اطاق مشاوره دکتر آدامز به ذهن اسکات خطور کرده بود بیشتر کلمه‌ی دستگیری توسط پلیس بود. این لحظه‌ای بود که اسکات تصمیم گرفت دهانش را بسته نگه دارد و در عوض با دوستش این دکتر بازنشسته‌اش صحبت کند.
  اِلایس گفت: «ظاهر تو به 240 پوند می‌خوره، تو هم همین احساس رو داری؟»
  «دقیقاً نه، کمی احساس... ‌ام م م... خرحمالی بود. وقتی واقعاً وزنم 240 پوند بود احساس می‌کردم با زحمت کاری را انجام می‌دم. حدس می‌زنم این کلمه‌ی درستی نباشه، اما بهترین کلمه ا‌یه که به فکرم می‌رسه.»
  اِلایس گفت: «این کلمه‌ی خوبی‌یه، چه تو دیکشنری باشه چه نباشه.»
  «تنها اضافه وزن داشتن نبود، گرچه می‌دونستم اضافه وزن دارم. اضافه وزن بود و سن و سال، و...»
  «قضیه طلاق؟» اِلایس تا آن جا که می‌توانست مؤدبانه و از مسیر دکتر بابی‌اش پرسید.
  اسکات آه کشید: «حتماً، اون هم سایه‌ای روی زندگی من انداخته. الان بهتر شده، من بهترم، اما هنوز هم وجود داره. نمی‌تونم در این باره دروغ بگم. گرچه از لحاظ فیزیکی هرگز احساس بدی نداشتم، هنوز سه بار تو هفته کمی بدنسازی کار می‌کنم، تا اون دور سوم بازی تنیس هیچ وقت نفس کم نیاورده بودم، اما فقط... میدونی، خرحمالی. حالا اون حس رو ندارم، یا حداقل اینکه که این حس دیگه خیلی زیاد نیست.»

 • درباره‌ی پدیدآورنده
 • استیون کینگ

  استیون ادوین کینگ (به انگلیسی: Stephen Edwin King)، معروف به استیون کینگ (زادهٔ ۲۱ سپتامبر ۱۹۴۷) نویسندهٔ آمریکایی خالق بیش از ۲۰۰ اثر ادبی در گونه‌های وحشت و خیال‌پردازی است

 • برچسب‌ها

نظرات کاربران

  تا‌کنون دیدگاهی برای این محصول ثبت نشده است، شما اولین نفر باشید...

   کالا‌های دیگر این ‌تولیدکننده


   با عضویت در خبرنامه کاواک از اخبار وبگاه و پیشنهادهای ویژه مطلع شوید.