محکم بایست

 • امتیاز این کتاب در امتیاز کتاب محکم بایست در گودریدز : 3٫64
عنوان اصلی : Stå fast
نوع کالا: عمومی
پدید‌آورنده: سوند برینکمن
مترجم: حمیدرضا توحیدی
موضوع: روان‌شناسی
ناشر: میلکان
بازه سنی: بزرگسالان
زبان: فارسی
قطع: رقعی
نوع جلد: شومیز
سال انتشار: 1399
نوبت چاپ: 3
وزن: 122 گرم
تعداد صفحات: 128
قیمت: 28,000 تومان
شابک: 9786226573740
 • وضعیت: موجود
پیوند کوتاه:
 • درباره‌ی کتاب
 • سرعت زندگی مدرن در حال شتاب گرفتن است. برای این که از قافله عقب نیفتیم، باید حرکت کنیم و سازگار بشویم و برای سعادت و موفقیت بیشتر مدام تلاش کنیم؛ یا این طور به ما گفته اند. اما خواسته های زندگی پر شتاب بهایی دارد: استرس، خستگی، افسردگی همیشگی در بالاترین حد ممکن و تعاملات اجتماعی ای که روز به روز خود خواهانه تر و فرصت طلبانه تر میشوند.
  چگونه می توانیم در برابر وسواس امروز با درون گرایی و بهبود خود مقاومت کنیم؟ در این کتاب پر فروش، فیلسوف و روان شناس دانمارکی، سوئد برینکمن، با لحنی شوخ طبعانه، میگوید نباید از رد کردن ورد های مطالب خود یاری بترسیم و باید «محکم بایستیم» راز داشتن زندگی شادتر در یافتن خود درونی مان نهفته نیست، بلکه درک شرایط و موقعیت مان برای همزیستی مسالمت آمیز با دیگران است. با ترغیب و تشویق ما به محکم ایستادن و استواری در زندگی، این راهنمای پر تکاپوی ضد خودیاری، به جای مدیریت زندگی، تفکر مثبت و نیاز همیشگی به «بله گفتن» گزینه های قانع کننده ی دیگری ارائه میدهد.
  به جای اینکه شما را ترغیب کند «مثبت بیاندیشید» «به احساسات تان گوش گنید» «به ندای درونی تان اعتماد کنید» و خودداری های دیگر صنعت خودیاری، برینکمن ضد این نکات را در هفت قدم توصیه میکند، از جمله «تمرکز کردن بر نقاط منفی زندگی» «سرکوب کردن احساسات» «برگشتن به گذشته» کتابی کاربردی.
  تایمز
  محکم بایست، سمت روح بخشی در مقابل فشار شدید دنیای مدرن برای انجام کار بیش تر، بیشتر بودن، شادتر بودن. شادتر شدن و کارآمد تر بودن و «یافتن» خود است. سوئد برینکمن در دفاع از رواقی گری و رد تعقیب افسار گسیخته و طاقت فرسای خودیاری، کتابی نوشته است که واقعا کمک میکند.

 • برچسب‌ها

نظرات کاربران

  تا‌کنون دیدگاهی برای این کالا ثبت نشده است، شما اولین نفر باشید...

   این کتاب‌ها هم برای شما جذاب خواهند بود


   با عضویت در خبرنامه کاواک از اخبار وبگاه و پیشنهادهای ویژه مطلع شوید.