لئو تولستوی

 • امتیاز این کتاب در امتیاز کتاب لئو تولستوی در گودریدز : 2٫75
عنوان اصلی : Lev Tolstoj in Selbstzeugnissen und Bilddokumenten (Rowohlts Monographien ; 57)
نوع کالا: عمومی
پدید‌آورنده: یانکو لاروین
مترجم: زهرا سالمی
موضوع: زندگی‌نامه و خاطرات
ناشر: کتاب پارسه
بازه سنی: تمامی گروه‌های سنی
قطع: رقعی
نوع جلد: شومیز
سال انتشار: 1392
نوبت چاپ: 1
وزن: 168 گرم
تعداد صفحات: 140
قیمت: 7,500 تومان
شابک: 9786005733440
 • وضعیت: موجود
پیوند کوتاه:
 • درباره‌ی کتاب
 • بزرگان اندیشه و هنر (7)

  کتاب‌های مربوط به تولستوی به تنهایی می‌توانند کتابخانه‌ای را پر کنند. این امر دلایل کافی دارد؛ چرا که مدت‌ها بود از زمان ولتر و گوته هیچ نویسنده‌ای همتای او وجود نداشت. اما درحالی که بیشتر آثار او به عنوان شاهکارهایی بی‌چون و چرا لقب گرفتند، شخصیت وی همانند همیشه مبهم باقی ماند.
  اسطوره‌ای که در سراسر زندگی‌اش از شخصیت او ساخته شده بود همچنان زنده است. خالق رمان جنگ و صلح با چنان سختی زندگی کرد که گاهی اوقات، این سختی حتی ماهیت و موجودیت تولستوی را در ابهام فرو می برد. از این‌رو نخست باید زندگینامه‌ای از او نوشته می‌شد که تولستوی انسان و هنرمند را از تولستوی اسطوره‌ای متمایز کند. این کتاب شرحی کامل و مصور از زندگی این نابغه ادبیات روس و روند خلق آثار اوست.
  مجموعه “بزرگان اندیشه و هنر” شامل کتاب‌هایی است که تصویری کامل از هنرمندان و اندیشمندان معاصر ارائه داده است. فیلسوفان، اندیشمندان و هنرمندان بنیانگزاران خرد بشری هستند و قرون نوزده و بیست میلادی دوران ظهور مکاتب و تفکرات نوین بوده است. هر یک از کتاب‌های این مجموعه، برآیندی از تحقیقات یک پژوهشگر متخصص درباره یکی از شخصیت‌های برجسته اندیشه و هنرجهان است که می تواند منبع و راهنمایی مناسب و متنوع برای شناخت آنهاباشد. این کتاب‌ها ترجمه‌ای است از مجموعه معتبری که توسط محققان و آکادمیسین‌های غربی در انتشارات روولت آلمان تهیه شده است.

 • برچسب‌ها

نظرات کاربران

  تا‌کنون دیدگاهی برای این کالا ثبت نشده است، شما اولین نفر باشید...

   کتاب‌های دیگر این پدید‌آورنده

   این کتاب‌ها هم برای شما جذاب خواهند بود


   با عضویت در خبرنامه کاواک از اخبار وبگاه و پیشنهادهای ویژه مطلع شوید.