جادوی موثر بی‌خیالی

 • امتیاز این کتاب در امتیاز کتاب جادوی موثر بی‌خیالی در گودریدز : 3٫45
عنوان اصلی : The Life-Changing Magic of Not Giving a F*ck: How to Stop Spending Time You Don't Have with People You Don't Like Doing Things You Don't Want to Do
نوع کالا: عمومی
پدید‌آورنده: سارا نایت
مترجم: حسام فروزان
ناشر: نون
بازه سنی: بزرگسالان
قطع: رقعی
نوع جلد: شومیز
نوبت چاپ: 1
وزن: 170 گرم
تعداد صفحات: 176
قیمت: 35,000 تومان
شابک: 9786226652360
 • وضعیت: موجود
پیوند کوتاه:
 • درباره‌ی کتاب
 • آیا شما هم احساس می‌کنید بارِ مسیٔولیت زیادی روی شانه‌هایتان سنگینی می‌کند؟ آیا چیزهای زیادی هستند که به آن‌ها اهمیت می‌دهید؟ اگر همیشه عصبی هستید و حس می‌کنید کلی کار نکرده دارید، «جادوی مؤثر بی‌خیالی» کتابی است برای کمک به شما ــ کتابی برای همۀ ما؛ ما که بسیار کار می‌کنیم، کمتر تفریح می‌کنیم و هرگز برای افراد یا چیزهایی که حقیقتاً خوشحالمان می‌کنند وقت کافی نداریم.
  ایدۀ اصلی این کتاب درخشان اولویت‌بندی در اهمیت دادن به امور مختلف زندگی است. سؤال‌های مهم کتاب این‌ها است: انتخاب شما در هر لحظه از زندگی چیست؟ درد و رنج را انتخاب می‌کنید یا لذت و شادی؟ به خودتان اهمیت می‌دهید یا به دیگران؟
  سارا نایت، نویسندۀ توانمند آمریکایی، در این کتاب با زبان ساده و شوخ‌طبعانه برنامه‌ای عملی برای رهایی از نگرانی‌های بی‌اساس و اولویت دادن به جوهرۀ اصیل زندگی فردی ارایٔه می‌دهد. جادوی مؤثر بی‌خیالی عصارۀ نهایی همۀ آن چیزی است که باید در باب بی‌خیالی یاد بگیریم؛‌ یک راهنمای گام‌به‌گام برای کسانی که می‌خواهند از موانعی مانند نگرانی خلاص شوند و به دنبال زندگی سالم‌تر و سرخوشانه‌اند.

 • برچسب‌ها

نظرات کاربران

  تا‌کنون دیدگاهی برای این کالا ثبت نشده است، شما اولین نفر باشید...

   این کتاب‌ها هم برای شما جذاب خواهند بود


   با عضویت در خبرنامه کاواک از اخبار وبگاه و پیشنهادهای ویژه مطلع شوید.