اضطراب منزلت

 • امتیاز این کتاب در امتیاز کتاب اضطراب منزلت در گودریدز : 0
نوع کالا: عمومی
پدید‌آورنده: آلن دوباتن
مترجم: شقایق نظرزاده
موضوع: روان‌شناسی
ناشر: فرمهر
بازه سنی: بزرگسالان
قطع: رقعی
نوع جلد: شومیز
سال انتشار: 1399
نوبت چاپ: 2
وزن: 291 گرم
تعداد صفحات: 248
قیمت: 34,000 تومان
شابک: 9786229529546
 • وضعیت: موجود
پیوند کوتاه:
 • درباره‌ی کتاب
 • دنیای عجیبی است. پر از داستان‌ موفقیت‌های دم‌دست به شرط بیدار کردن هیولای درون، اراده و ویژن، انرژی مثبت و شاید داشتن یک گاراژ. اما در جهان واقع، در جهانی که آدم‌هایی خون‌جگر خورده‌اند که شایسته‌سالاری حاکم باشد نه خون و عقبه و ارث، سخت‌ترین کار جهان فرونشاندن اضطراب بازنده‌بودن است.
  رقم بالای اقبال به کتاب‌های خودیاری که از یک‌سو انگیزه‌بخشند و قول می‌دهند تا آخر هفته میلیاردمان کنند و آن‌ها که به ما می‌آموزند اگر سرهفته میلیاردر و موفق نشدیم چطور اعتماد به نفس له‌شده‌مان را بازسازی کنیم حکایت از این دارد که این دست اضطراب‌ها جزء لاینفک دغدغه‌های انسان مدرن است، چه در قلب کشورهای صنعتی زندگی کند چه در خاورمیانه .
  تا پیش از خواندن این کتاب برای این ملغمه‌ی جان‌فرسا اسمی‌نداشتم. اما دوباتن به خوبی این اضطراب را تشخیص داده و بر آن نام اضطراب منزلت گذاشته است.

 • درباره‌ی پدید‌آورنده
 • آلن دوباتن

  اَلَن دو باتن یک نویسنده، فیلسوف و مجری تلویزیون ساکن بریتانیا است کتاب‌های او موضوعات مختلفی را به شیوه‌ای فلسفی با تأکید بر ارتباط آن با زندگی روزمره بررسی می‌کند در سال ۲۰۰۸ او یکی از اعضای هیئت مؤسس یک سازمان جدید آموزشی با نام مدرسه زندگی بود دو باتن دوره دکتری فلسفه را در دانشگاه هاروارد آغاز کرد ولی برای نوشتن کتب فلسفی به زبان ساده، آن را نیمه کاره رها کرد مهم‌ترین کتب الن دو باتن، تسلی بخشی‌های فلسفه، هنر سیر و سفر و پروست چگونه می‌تواند زندگی شما را دگرگون کند، نام دارند

 • برچسب‌ها

نظرات کاربران

  تا‌کنون دیدگاهی برای این کالا ثبت نشده است، شما اولین نفر باشید...

   کتاب‌های دیگر این پدید‌آورنده

   این کتاب‌ها هم برای شما جذاب خواهند بود


   با عضویت در خبرنامه کاواک از اخبار وبگاه و پیشنهادهای ویژه مطلع شوید.