پری دریایی

 • امتیاز این کتاب در امتیاز کتاب پری دریایی در گودریدز : 3٫77
عنوان اصلی : The Siren
نوع کالا: کودک و نوجوان
پدید‌آورنده: کایرا کاس
مترجم: رباب پورعسگر
موضوع: داستان نوجوان
ناشر: باژ
بازه سنی: ۱۳ سال به بالا
قطع: رقعی
نوع جلد: شومیز
سال انتشار: 1398
نوبت چاپ: 2
وزن: 287 گرم
تعداد صفحات: 310
قیمت: 49,000 تومان
شابک: 9786222190552
 • وضعیت: موجود
پیوند کوتاه:
 • درباره‌ی کتاب
 • اقیانوس در طول عصرهای متمادی، گاه‌گاهی دختران جوان را از غرق‌شدن نجات داده. این دختران برای جبران محبت اقیانوس باید صد سال به‌عنوان پری دریایی به او خدمت کنند. در این مدت، زیبایی و جوانی‌شان دست‌نخورده می‌مانَد و با صدای مرگ‌بارشان انسان‌ها را اغوا کرده و به سوی گورستانی دریایی می‌کشانند. پری‌های دریایی برای مخفی‌نگه‌داشتن ذات واقعی‌شان، هرگز نباید با انسان‌ها حرف بزنند و نباید به مدتی طولانی در مکانی اقامت کنند. وقتی دوره‌ی خدمت‌شان به اقیانوس به پایان برسد، فرصتی برای شروعی دوباره، شانسی برای سپری‌کردن زندگی‌شان به‌عنوان فردی فانی که از آن‌ها گرفته شده، به آن‌ها اعطا می‌شود.

  کِیلن، چندین دهه‌ی پیش، وقتی خانواده‌اش در حادثه‌ای وحشتناک در آب دریا غرق شدند تبدیل به یک پری دریایی شد. بااینکه اگر کلمه‌ای به زبان می‌آورد، باعث کشته‌شدن دیگران می‌شد، ولی نمی‌توانست در مقابل وسوسه‌ی سپری‌کردن زمانش روی خشکی، تماشای افراد عادی و اشتیاقش برای روزی که بتواند دوباره حرف بزند، بخندد و آزادانه بین انسان‌ها زندگی کند، مقاومت کند.

  کِیلن تسلیم شده بود تا محکومیتش را در انزوا بگذراند... تااینکه اِیکینلی را دید. اِیکینلی خوش‌قیافه، حامی و مهربان، همان کسی است که کیلن همیشه رؤیایش را در سر می‌پروراند. بااینکه کِیلن نمی‌تواند با او حرف بزند، ولی خیلی زود رابطه‌ای بین‌شان ایجاد می‌شود که هیچ‌کدام‌شان نمی‌توانند آن را انکار کنند... و کیلن نمی‌خواهد که انکارش کند.

  عاشقِ یک انسان‌شدن، یعنی زیرپاگذاشتن همه‌ی قوانین اقیانوس و اگر اقیانوس بویی از احساسات کیلن ببرد، او مجبور می‌شود اِیکینلی را برای همیشه ترک کند. اما کیلن برای اولین‌بار در عمرش که همیشه مطیع قوانین بود، مصمم است به حرف دلش گوش بدهد.

 • برچسب‌ها

نظرات کاربران

  تا‌کنون دیدگاهی برای این کالا ثبت نشده است، شما اولین نفر باشید...

   کتاب‌های دیگر این پدید‌آورنده

   این کتاب‌ها هم برای شما جذاب خواهند بود


   با عضویت در خبرنامه کاواک از اخبار وبگاه و پیشنهادهای ویژه مطلع شوید.