چون عاشق نفرت از منی (۱)

 • امتیاز این کتاب در امتیاز کتاب چون عاشق نفرت از منی (۱) در گودریدز : 3٫51
نوع کالا: کودک و نوجوان
پدید‌آورنده: سیندی پان | دیگران
مترجم: گروه مترجمان
موضوع: داستان نوجوان
ناشر: باژ
بازه سنی: ۱۳ سال به بالا
قطع: رقعی
نوع جلد: شومیز
سال انتشار: 1398
نوبت چاپ: 2
وزن: 254 گرم
تعداد صفحات: 278
قیمت: 42,000 تومان
شابک: 9786009871049
 • وضعیت: موجود
پیوند کوتاه:
 • درباره‌ی کتاب
 • نجات دنیا را بگذارید بماند برای قهرمانان... آخر اشرار چیزی نمی خواهند جز حکمرانی بر جهان.

  سیزده نفر از نویسندگان مطرح و مشهور دنیا گرد هم آمده‌اند و با سیزده نفر از چهره‌های محبوب یوتیوب که راجع به کتاب ویدیو می گذراند، گروهی تشکیل داده اند. هدف شان این بوده که داستان های معروف را از منظر شخصیت های شرور ماجرا تعریف کنند. شخصیت های شروری که مردم اغلب اهداف و مقاصدشان را اشتباه متوجه شده اند. نتیجه‌ی تلاش این گروه، شده کتاب حاضر که مجموعه داستانی است بسیار منحصر به فرد مخصوص مخاطبان نوجوان.

  داستان های این کتاب همگی روایتی نامتعارف و عجیب و غریب دارند از پشت پرده‌ی داستان ها و شخصیت های معروفی مانند مدوسا، شرلوک هلمز و جک و لوبیای سحرآمیز. در این داستان هاست که می فهمیم چرا شخصیت های شرور می‌خواسته‌اند انتقام بگیرند، سر به طغیان می گذاشته‌اند یا خشونت خود را بر سر دیگران خالی می کرده‌اند... همچنين می فهمیم که چه درد و اندوهی در قلب های شکسته شان خانه داشته که به آنها انگیزه می داده دست به چنین کارهایی بزنند. با خواندن این کتاب، هیچ کدام از داستان های آشنایی که شنیده‌اید، دیگر به نظرتان آشنا نخواهد آمد!

 • برچسب‌ها

نظرات کاربران

 • hannanehkr84
  326 روز گذشته
  7 تا داستان توی این کتاب بود و من بعضی از داستان ها رو دوست نداشتم ولی بعضیاش واقعا قشنگ بودن و کاملا می تونستین حس شرور ها رو درک کنین و دلایلشون رو بفهمین

   این کتاب‌ها هم برای شما جذاب خواهند بود


   با عضویت در خبرنامه کاواک از اخبار وبگاه و پیشنهادهای ویژه مطلع شوید.