اعتماد به نفس

 • امتیاز این کتاب در امتیاز کتاب اعتماد به نفس در گودریدز : 0
نوع کالا: عمومی
پدید‌آورنده: آلن دوباتن
مترجم: بامداد صالحی
موضوع: روان‌شناسی
ناشر: رخداد کویر
بازه سنی: بزرگسالان
زبان: فارسی
قطع: پالتوئی
نوع جلد: شومیز
سال انتشار: 1400
نوبت چاپ: 1
وزن: 90 گرم
تعداد صفحات: 88
قیمت: 24,000 تومان
شابک: 9786227403299
 • وضعیت: موجود
پیوند کوتاه:
 • درباره‌ی کتاب
 • در موفقیت ها و شکست ها یک خصلت نقش بسیار پررنگی بازی می کند: اعتماد به نفس. به واقع، بسیاری از دستاوردهای بزرگ و کامیابی های سترگ، نه حاصل استعدادهای عالی یا دانش متعالی، که صرفا محصول اعتمادی است که شخص به خودش دارد. شوربختانه این ویژگی را در نظام آموزشی رسمی به ما یاد نمی دهند. اصولا این طور به ما قبولانده اند که اعتماد به نفس یک ویژگی نسبتا غیرعادی و ذاتی است که هر کسی مقدار مشخص و ثابتی از آن را دارد. در واقع، این حرف کاملا نادرست است. اعتماد به نفس یک مهارت است، نه یک عطیه ی الهی. و این مهارت بر اساس مجموعه ای از عقاید درباره ی دنیا و جایگاه طبیعی ما در آن به دست می آید.
  این عقاید را می توان به طور نظام مند مطالعه نمود و به تدریج آن ها را آموخت، تا ریشه های تردید و تسلیم مفرط در ما خشکانده شود. هدف ما در این کتاب نیز همین است.

 • درباره‌ی پدید‌آورنده
 • آلن دوباتن

  اَلَن دو باتن یک نویسنده، فیلسوف و مجری تلویزیون ساکن بریتانیا است کتاب‌های او موضوعات مختلفی را به شیوه‌ای فلسفی با تأکید بر ارتباط آن با زندگی روزمره بررسی می‌کند در سال ۲۰۰۸ او یکی از اعضای هیئت مؤسس یک سازمان جدید آموزشی با نام مدرسه زندگی بود دو باتن دوره دکتری فلسفه را در دانشگاه هاروارد آغاز کرد ولی برای نوشتن کتب فلسفی به زبان ساده، آن را نیمه کاره رها کرد مهم‌ترین کتب الن دو باتن، تسلی بخشی‌های فلسفه، هنر سیر و سفر و پروست چگونه می‌تواند زندگی شما را دگرگون کند، نام دارند

 • برچسب‌ها

نظرات کاربران

  تا‌کنون دیدگاهی برای این کالا ثبت نشده است، شما اولین نفر باشید...

   کتاب‌های دیگر این پدید‌آورنده

   این کتاب‌ها هم برای شما جذاب خواهند بود


   با عضویت در خبرنامه کاواک از اخبار وبگاه و پیشنهادهای ویژه مطلع شوید.